Xdemon Zielona Góra

zamknij okno

X Demon Leszno

DJ's

Axel

Sienki

Michał sienkiewicz

Sceniczny debiut i występ miał miejsce w jednym ze znanych Zielonogórskich klubów muzycznych, późniejsze lata przyniosły występy praktycznie we wszystkich klubach w województwie lubuskim. Przez długi okres czasu związany byl z klubem Wodnik Krosno Odrzańskie w którym to wykreował klubowe kultowe housowe piątki. Na dzień dzisiejszy Sienki to jedna z najbardziej rozpoz...nawalnych housowych ikon w woj. lubuskim , na swoim koncie ma występy w bardzo dużej ilości prestiżowych klubów na terenie całej Polski i Niemiec . X-demon Leszno, Lemoniada Warszawa Vanila Bydgoszcz, Intro Szczecin, Łódzka i Poznańska Czekolada , Metronom Gorzów Wlkp to tylko niektóre miejsca, które odwiedził artysta . Od kilku lat dj-a możemy usłyszeć również podczas cyklu letnich housowych imprez w nadmorskim clubie California w Rewalu, w którym to zebrał już sporą grupkę sympatyków tego otóż gatunku... Dj-a można było również posłuchać podczas kilku audycji radiowych m.in w kultowych już "Winylowych nocach" na antenie poznańskiego radia Planeta Fm oraz na różnych eventach odbywających się na terenie Polski. Artysta regularnie występuję z czołówką housowej sceny klubowej, z która to ściśle współpracuje. Pomysłodawca i główny organizator pierwszego w woj. lubuskim w pełni housowego Eventu - Easter twister, który to wzbudził spore zainteresowanie wśród ludzi i został bardzo pozytywnie oceniany przez jego uczestników. Człowiek, któremu nigdy nie brakuje pomysłów.

Qube Dee

Jakub Baranowski

Swoją karierę jako DJ rozpoczął w grudniu 2000 roku, kiedy to po raz pierwszy stanął za konsoletą w małym zielonogórskim klubie. Do tego czasu uczył się podstaw mixowania obserwując i korzystając z rad starszych, doświadczonych kolegów, z jednego z najlepszych w owym czasie klubów w Polsce. Jego ulubionym gatunkiem muzyki od początku przygody z graniem była muzyka Trance, począwszy od upliftingu po mocne Tech-Trancowe brzmienia. Z czasem jego gusta muzyczne poszerzały się, co w tej chwili czyni go bardzo uniwersalnym DJem. Potrafi odnaleźć się w każdym gatunku muzycznym, wybrać to co z niego najlepsze i zaprezentować w swoim secie. W trakcie trwania swojej kariery rezydował w wielu większych i mniejszych klubach i dyskotekach, w latach 2005-2010 był rezydentem zielonogórskiego klubu Studio. Obecnie jest rezydentem klubu X-Demon.

PATRICK CAFÉ

Patrick Café (Patryk Kawka) urodził się w 1990 roku w Kole, mieście w województwie wielkopolskim. Styl muzyczny jaki reprezentuje oscyluje wokół energetycznych brzmień szeroko pojętej muzyki house( głównie: disco, deep, funky, progressive i soulful). 2011. Rezydentura w zielonogórskim Pinacolada Music Club była owocem jego dj'skiego zaangażowania zaledwie pół roku od pierwszego poważnego zetknięcia z konsoletą. Perfekcjonizm i energetyczna atmosfera imprez prowadzonych w różnych stylach wyróżnia jego działalność od samego początku. Na swoim koncie ma skuteczny podbój innych parkietów województwa lubuskiego i nie tylko. Wykształcenie muzyczne i pasja ukształtowały jego styl, który niewątpliwie stanowi alternatywę zarówno dla koneserów muzyki klubowej jak i klubowiczów sięgających po mocniejsze czy bardziej powszechne brzmienia. Dopracowana i płynna technika miksowania oraz jego charyzma sprawiły, że zyskał on uznanie zielonogorskiej sceny klubowej. Dziś artysta związany jest z jednym z prestiżowych klubów w Polsce jakim jest Exclusive X-Demon Music Club w Zielonej Górze, w którym cały czas rozwija się i zdobywa cenne doświadczenie.

Loui

Wojciech Kucharski

Za konsolą od 8 lat. Już na początku swojej kariery został rezydentem leszczyńskiego klubu Fort 47, gdzie cały czas doskonalił swoje umiejętności. Od kilku lat członek Teamu FTB. Preferowany styl muzyczny to house, w szczególności funky, deep, soulful. Oprócz grania zajmuje się też produkcją utworów, przy której współpracuje ze Scibim tworząc nowe, housowe brzmienia. Obecnie związany z wytwórnią Diamondhouse. Zagrał w wielu polskich klubach i na eventach m.in. Sensation White, Sunrise Afterparty, Stadium of Sound, Insomnia Open Air Festival czy Tunnel Electrocity. Od trzech lat rezydent klubu XDemon. Rezydent imprez Projekt Plaża 2009 i Lech Lato 2010. Świetny dobór repertuaru wraz z doskonałą techniką miksowania to jego recepta na sukces.

Treck

Piotr Sitnik

Od „zawsze” zakochany w muzyce, której poświęca większość swojego czasu. „Karierę” rozpoczął bardzo wcześnie od grania na imprezach szkolnych. Dzięki swemu uporowi i ogromnej pasji do muzyki elektronicznej jest już za konsoletą od prawie 15 lat. Przez ten cały czas zagrał w wielu klubach w Polsce. Grywał miedzy innymi na Projekt Plaża 2009, Easter Twister, Sunday Beach Night, Saturday Beach Night, Dance 4 US i wielu, wielu innych... Usłyszeć go można najczęściej w klubie X-Demon w Lesznie, gdzie od 10 lat jest rezydentem. Do swoich setów podchodzi zawsze z sercem dzięki czemu każdy jest wyjątkowy. Współpracuje ściśle z wieloma czołowymi DJ`ami oraz kolektywami w Polsce i za granicą. Na przestrzeni lat jego muzyczne upodobnia bardzo się zmieniały; ostatecznie zainspirowałygo wszelkie odmiany muzyki house .Rok 2011 to kolejny krok do przodu. Dzięki współpracy z bydgoskim dj-em oraz producentem MdK'em powstał duet Treck & Emdi. Jest również członiem kadry FTB DJ school a także mocno związany z projektem Vibes Of Ibiza.