Xdemon Zielona Góra

zamknij okno

X Demon LesznoPolityka prywatności

1.Korzystając z strony internetowej xdemon.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce prywatności znajdującej się na tej stronie.

2.Administratorzy xdemon.pl zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób materiały zawarte na stronie xdemon.pl obowiązuje aktualna Polityka prywatności.

3.Dane Osobowe

W czasie korzystania z xdmeon.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony to w większości przypadków imię, nazwisko, telefon i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

 

4.Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskamy dzięki stronie xdemon.pl . Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do xdemeon.pl (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.), a także reklamy.

5.Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronie xdemon.pl

6.Usuwanie i aktualizacja danych

Jeżeli chcesz usunąć konto na xdemon.pl - skontaktuj się z nami. Usunięcie danych z serwisu jest jednoznaczne z rezygnacją z otrzymywania wszelkich niezapowiedzianych wiadomości, o których mowa powyżej.