Xdemon Zielona Góra

zamknij okno

X Demon Leszno

 X-DEMON ACADEMY

Marzysz o tym aby zaistnieć jako Dj? Chcesz zagrać w jednym z najlepszych klubów w Polsce?
Chcesz zagrać 90 minutowego seta warm-up podczas imprez w clubie X-Demon? Jeśli na pytania odpowiedziałeś TAK to zgłoś sie do X-Demon Academy.

Zmiksuj 40 minutowego seta załaduj na darmowy serwer (np. zippyshare czy soundclaud , ) i do 31 grudnia 2015r. podeślij linka pod adres academy@xdemon.pl wraz z krótką informacją o sobie (ksywka, imię i nazwisko, miasto, wiek, numer telefonu).

Przez cały luty i marzec w każdy piątek podczas imprez od godziny 21:00 do 22:30 Swoje sety WARM-UP będą grały osoby które zgłoszą sie do X-Demon Academy. Za wybór Tych osób z pośród zgłoszeń odpowiada kapituła X-Demon Academy - DJ INOX , SIENKI , QUBE DEE, SENTO, PATRICK CAFE (rezydenci clubu). Ogłoszenie osób kiedy zagrają swoje sety nastąpi 1 lutego 2015.


UWAGA!

1. Oceniany będzie dobór utworów w secie, technika miksowania i ogólne wrażenie.

2. Preferowane będą sety zmiksowane na żywo, bez użycia programów komputerowych.

3. Zgłoszenie udziału jest jednoznaczne z zobowiązaniem się do przyjazdu w przypadku zakwalifikowania się.

4. X-Demon Academy jest dla osób od 18 roku życia.

5. Organizator zapewnia wszystkim uczestnikom X-Demon Academy podczas prezentacji następujący sprzęt:
a. 2x Pioneer CDJ-1000mk3
b. Pioneer DJM-800
c. Monitor odsłuchowy

6. Każdy uczestnik musi posiadać własne słuchawki (jeśli ich potrzebuje). Uczestnicy są odpowiedzialni majątkowo za powierzony sprzęt podczas występu finałowego.

7. Organizator nie pokrywa żadnych kosztów związanych z dojazdem na prezentację, noclegu ani innych kosztów poniesionych przez finalistów. Każdy uczestnik może wprowadzić na imprezę jedną osobę towarzyszącą.

Powodzenia i kreatywności życzy X-Demon
- Zielona Góra Team.