Xdemon Zielona Góra

zamknij okno

X Demon Lesznowieczór panieńskidarmowa promocjaCo otrzymujesz?
0,5 l wódki,
Szampan,
Loże,
wejście do 11 osób (powyżej 11 osób płatność wg cennika tego dnia)
*szampan i wódka wręczana o 24:00

Warunki:
*Rezerwacja telefoniczna pod numerem: 797 407 885. (podanie sali, ilości osób, imienia i nazwiska panny młodej)
*Dosłanie na wskazanego maila (rezerwacje@xdemon.pl) jakiegoś zaświadczenia, że ślub ma się odbyć.(w tytule maila na kogo była rezerwacja i na kiedy )
*Przebranie (jeden wspólny element wyróżniający Panie z tłumu)
*Odbiór loży do 23:00!

Co? Gdzie? Kiedy?
Wejściówki należy odebrać do 23:00 u selekcjonera po wejściu do klubu. Loże natomiast u kelnerki po wejściu na wybrana przez siebie salę. O 24:00 prosimy być na swojej sali w celu odebrania wódki i szampana.


Strefa VIP Zarówno w piątek, jak i w sobotę Panie mogą dodatkowo skorzystać ze strefy VIP za drobna opłatą 20 zł/osoba.(20 zł/osoba to całościowy koszt). Warunki promocji się nie zmieniają. Nadal obowiązuje dosłanie zaświadczenia, odbiór do 23:00 oraz przebranie. Po spełnieniu tych warunków w gratisie otrzymują Panie 0,5 l wódki, szampan oraz loże.

*Promocja nie dotyczy imprez specjalnych

Dodatkowa oferta
Jeśli już zdecyduje się Panie na ofertę wieczoru panieńskiego w Clubie X-Demon to sklepie World of Erotic (ul. Wyszyńskiego 40 - Zielona Góra) czeka na Panie jedno przebranie za darmo *(po wcześniejszej rezerwacji u nas). Do odebrania w godzinach jakich czynny jest sklep.
*Warunkiem otrzymania w Sklepie World of Erotic gadżetu/przebrania dla Panny Młodej jest to, że osoby organizujące tę imprezę robią zakupy w sklepie. I w zależności od kwoty wydanej na zakupy jest dodatkowy gadżet/przebranie. Im wyższa kwota, tym droższy prezent.